Умови роботи

Оплата та доставка

При оплаті квитка банківською карткою квиток доставляється в електронному вигляді в форматі .pdf на вказану вами електронну адресу.

Умови повернення

Адміністрація гарантує повернення коштів за операцію у випадку скасування заходу. Захід вважається скасованим, якщо є публічне повідомлення від промоутера або організатора Заходу, після чого відбувається повернення коштів, фактично перерахованих Користувачем на придбання квитків на користь Адміністрації (за вирахуванням вартості сервісного збору, вартості доставки, якщо така здійснювалась та була оплачена Користувачем та застосованих комісій банків та фінансових організацій, які здійснюють проведення платежу). Грошові кошти повертаються Користувачу тільки при обов'язковому фактичному поверненні Користувачем придбаного квитка. Не здійснюється повернення грошових коштів за загублені, пошкоджені Квитки, а також Квитки з будь-якими поправками та прихованою будь-яким штучним способом інформацію або копії Квитка. Термін повернення грошових коштів складає 10 (десять) банківських днів з моменту фактичного оформлення заявки на повернення коштів.

Угода Користувача

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ
ФОП Лазовіч Олена Володимирівна

Працює без ідентифікаційного номера
Киев, ул. Александра Архипенко, 5, Арт-Братислава
Майстерня Лєни Лазовіч
+38 (063) 166 57 40
lenalazovich@gmail.com


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ФОП Лазовіч Олена Володимирівна , (далі Адміністрація) публікує цю Угоду користувача (Угода та/або Оферта) про надання послуг на інтернет-сайті Адміністратора.
1.2. Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК України) ця Угода є публічним договором, і в разі прийняття (акцепту) викладених нижче умов будь-яка дієздатна фізична або юридична особа (далі Користувач) зобов'язується виконувати умови цієї Угоди.
1.3. У цій оферті, якщо зміст не вимагає іншого, наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:
Оферта - публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій дієздатній фізичній та/або юридичній особі, укласти з ним Публічний договір про надання послуг на умовах, що містяться в цій Угоді, зважаючи на всі додатки;
Акцепт - повне прийняття Користувачем умов Угоди;
Адміністратор -   СЕРВІС КВИТКОВОЇ СИСТЕМИ «QRTICKET»;
Продавець - ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ФОП Лазовіч Олена Володимирівна  ІПН Працює без ідентифікаційного номера , юридична адреса: Киев, ул. Александра Архипенко, 5, Арт-Братислава.
Сайт/и - інтернет-сайт QRTICKET, який адмініструється Продавцем та/або Адміністрацією (далі - Сайт та/або Сайти);
Користувач - будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, яка прийняла умови цієї Угоди та користується послугами Адміністрації.
Квиток - документ (в тому числі, але не виключно: квиток, запрошення, купон, флаєр і т.п.), який дає право оплатного чи безкоштовного відвідування події.
Події відкритого або закритого типу (далі - Подія). Квиток може бути виражений в паперовій, електронній або будь-який іншій формі, що не перешкоджає можливості пред'явнику такого квитка відвідувати Подію;
Подія - будь-яка операція, що не є постачанням товарів, пов'язана з наданням сервісу, який споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, для задоволення особистих потреб замовника;
Послуги/сервіс - будь-які платні та безкоштовні сервіси, що надаються Адміністрацією за допомогою Сайтів (наприклад, в тому числі, але не виключно, послуга доставки квитків) та будь-яких інших послуг, що надаються Адміністрацією;
Обліковий запис/аккаунт - електронний кабінет Користувача в функціональній системі Сайтів, що створюється Користувачем та належить Адміністратору та/або Продавцю, за допомогою якого Користувач може використовувати послуги Сайту. Обліковим записом / аккаунтом може користуватися тільки один Користувач, передача даних для доступу до свого облікового запису / аккаунту іншому користувачеві (іншій особі) не рекомендується;
Реєстрація (авторизація) - прийняття Користувачем всіх умов цієї Угоди і процедура, в ході якої Користувач за допомогою заповнення відповідних форм Сайту надає необхідну інформацію для подальшого отримання свого облікового запису на Сайті. Реєстрація вважається завершеною тільки в разі успішного проходження всіх її етапів відповідно до опублікованих на Сайті інструкцій;
Персональні дані - це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка за їх допомогою ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована;
email-верифікація - це перевірка Користувача, яка здійснюється безпосередньо після того як Користувач перейде за посиланням, котре буде надіслане на  вказану електронну пошту , за допомогою котрого ідентифікується особа.
1.4. Починаючи використовувати будь-який сервіс Адміністрації та/або Продавця або пройшовши процедуру реєстрації, Користувач підтверджує свою дієздатність та прийняття умов Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків. У разі незгоди Користувача з будь-яким із положень цієї Угоди, Користувач не має права використовувати сервіси Адміністрації та/або Продавця. Цим Адміністрація пропонує Користувачам мережі Інтернет використовувати свої сервіси на умовах, викладених в цій Угоді.
1.5. Адміністрація пропонує Користувачеві послуги з використання Сайтів для отримання послуг, ознайомлення з інформацією та для подальшої купівлі квитків на Подію.
1.6. Адміністрація залишає за собою право змінювати або доповнювати норми і положення даних Правил без зобов'язання адресного інформування про такі зміни або доповнення. Остання версія даних Правил замінює попередню і публікується на Сайті автоматично. 
1.7. Доступ до Сайту і його зміст є безкоштовним. Окремі платні Послуги Адміністрації та умови їх надання вказані в тексті даних Правил або в тексті окремих умов, розміщених на Сайті.

 2. АВТОРИЗАЦІЯ НА САЙТІ
2.1. Для отримання Послуг Користувач повинен пройти на Сайті процедуру авторизації (реєстрації). Така реєстрація означає згоду Користувача з цими Правилами і може здійснюватися тільки внаслідок явного підтвердження Користувачем такої згоди шляхом проставлення відмітки в спеціально призначеному для цього полі на Сайті.
2.2. Для успішної реєстрації Користувач повинен підтвердити проставленням спеціальної позначки, як це зазначено в попередньому пункті, що він є повнолітнім, повністю дієздатним, має повне право і повноваження представляти юридичну особу, якщо дія по реєстрації на Сайті проводиться від імені юридичної особи, добровільно і усвідомлено надає свої або юридичної особи, що подається ним, актуальні, справжні і достовірні дані (в тому числі особисту контактну інформацію) для їх використання на Сайті. Ці дані будуть оброблятися у відповідності з політикою конфіденційності та захисту персональних даних, прийнятих Адміністрацією і розміщених на Сайті.
2.3. Для реєстрації Користувач повинен надати Адміністрації наступні особисті дані: ім'я/найменування, адреса електронної пошти, пароль.
2.4. Після заповнення Користувачем всіх необхідних полів для реєстрації на Сайті йому присвоюється ім'я Користувача, яке відповідає його електронній адресі, котра зазначена в реєстраційній формі; пароль доступу до Сайту, наданий при реєстрації, Користувач може змінити пізніше за власним бажанням. Відповідальність за внесення реєстраційних даних, а також будь-якої іншої інформації на Сайті, а також за зберігання і безпеку обраного імені Користувача або пароля Користувача, несе сам Користувач. При цьому мається на увазі, що всі дії Користувача, а також і всі договори купівлі-продажу Квитків на Сайті, відбуваються безпосередньо їм або його, належним чином уповноваженим представником (якщо Користувач є юридичною особою) з використанням його імені користувача та пароля.
2.5. У будь-якому випадку, Користувач несе повну і персональну відповідальність за будь-які помилкові або неточні надані відомості, які можуть завдати шкоди будь-якого роду будь-кому, в тому числі Адміністрації, самому Користувачу, іншим Користувачам або третім особам.
2.6. Авторизація дає Користувачу можливість використання Сайту в рамках свого профілю, що, в свою чергу дозволяє, зокрема отримувати на сайті нагадування, а також використовувати інші можливості сайту, не доступні для неавторизованих користувачів.
2.7. Також, для того, щоб забронювати або придбати квитки на Подію, обов’язковою є авторизація на сайті QRTICKET. Після того, як Ви забронювали або придбали квитки, Вам на електронну скриньку надійде лист з детальною інформацією щодо Вашого замовлення.

3. ВІДОМОСТІ, ЩО НАДАЮТЬСЯ КОРИСТУВАЧЕМ
3.1. Адміністрація зберігає за собою право зв'язуватися з Користувачем: направляти інформаційні повідомлення на електронну адресу, вказану при реєстрації, та відправляти повідомлення на мобільний телефон Користувача , та телефонувати Користувачеві з питань кур’єрської доставки чи з інших питань, пов’язаних з переглядом Події , а також щодо інших заходів, котрі влаштовує Адміністрація.
3.2. Компанія зберігає дані останнього доступу Користувача до системи, з метою забезпечення високої якості сервісів, що пристосовуються до індивідуальних потреб та інтересів Користувача.
3.3. Користувач здійснює доступ до сервісів Сайту протягом часових проміжків безперервного використання - сесій. Зареєстрований Користувач здійснює доступ до частини Сайту, яка доступна виключно після введення їм логіну та пароля, хоч би один раз, протягом сесії.
3.4. Дані останнього доступу в систему також використовуються для збирання статистичної інформації про використання послуг Користувачами.

4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
4.1. Користувач зобов'язується:
Не вчиняти дій, які можуть призвести до непропорційно великого навантаження на інфраструктуру Сайтів;
Не перешкоджати і не намагатися перешкоджати роботі та іншій діяльності на Сайтах; а також не перешкоджати дії автоматичних систем або процесів, а також інших заходів, з метою перешкодити або обмежити доступ на Сайти;
Даною угодою Користувач погоджується виконувати всі правила та інструкції, встановлені в місці проведення Події;
Купуючи квиток, Ви погоджуєтесь з переглядом Події мовою оригіналу (російською).
Мобільний телефон слід перевести у вібро-режим;
У разі електронної купівлі квитка - РОЗДРУКОВАНИЙ квиток підлягає пред’явленню на контроль при вході;
Власник квитка має належним чином зберігати квиток протягом події.
4.2. Користувачу забороняється:
Відвідувати Подію в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння;
Приносити та вживати під час Події спиртні напої, наркотичні речовини, їжу та гарячі напої;
Входити до Залу після третього дзвінка заборонений;
Проводити фото/відео зйомку Події.
4.3. Користувач має право:
Придбати квитки на сайті , вартість яких включає комісію банку, яка сплачується Продавцю.
Скористатися послугою «Доставка кур’єром», і тим самим  погоджується оплатити послуги кур’єра. Також Користувач зобов’язується розрахуватися за всі замовлені квитки в повному обсязі.
4.4. Доступ до персональних даних Користувача з боку інших Користувачів можливий тільки при наявності письмової згоди Користувача на подібний доступ або на виконання вимог відповідного законодавства.
4.5. Адміністрація зобов'язується докладати всіх зусиль для належного виконання своїх обов'язків за цією Угодою, включаючи нормальну роботу сервісів Сайтів і нерозповсюдження третім особам персональних даних, наданих Користувачем, за винятком випадків, передбачених законодавством.
4.6. e-mail-верифікація. Компанія має право в будь-який момент верифікувати Користувача засобами e-mail-верифікації. У разі якщо Користувач не пройшов верифікацію, Компанія має право обмежити можливості користування Сайтом. Вибірка користувачів, які підлягають верифікації, здійснюється Компанією на свій власний розсуд.

5. ГАРАНТІЇ
5.1. Адміністрація залишає за собою право без пояснення причин відмовити Користувачеві у створенні облікового запису на Сайті або ж закрити вже існуючий. Адміністрація гарантує можливість отримання оплачених Квитків Користувачем після їх надання Продавцем.
5.2. Адміністрація зробить все можливе, щоб гарантувати Користувачам Квитків їх справжність та своєчасне отримання.
5.3. Адміністрація робить все від неї залежне для своєчасної доставки оплаченого Користувачеві, однак не гарантує своєчасної доставки через можливі дії/бездіяльність третіх осіб або обставин форс-мажору.
5.4. Адміністрація гарантує повернення оплати за операцію в разі скасування Події. Подія вважається скасованою, коли є публічне сповіщення від промоутера або організатора Події, після чого відбувається повернення суми, фактично перерахованої Користувачем на придбання Квитків на користь Адміністрації (за вирахуванням вартості Сервісного збору, вартості доставки, якщо така була здійснена і оплачена Користувачем та застосованих комісій банків і фінансових організацій, які здійснюють проведення платежу). Грошові кошти повертаються Користувачеві тільки при обов’язковому фактичному повернені Користувачем придбаного квитка. Не здійснює повернення грошових коштів за загублені, пошкоджені Квитки, а також Квитки з будь-якими виправленнями і прихованою будь-яким штучним способом інформацією або копії Квитка. Строк повернення грошових коштів становить 10 (десять) банківських днів з моменту фактичного оформлення заявки на повернення коштів.
5.5. Адміністрація не несе відповідальності за можливі зміни, які можуть статися в відношенні Події, ні за дії по недотриманню своїх обов'язків третіми особами.
5.6. Бронювання зберігається протягом 24 годин з моменту оформлення замовлення, в разі відсутності оплати за 24 години бронювання скасовується.
5.7. На квитку розміщений унікальний QR код. Він захищений Електронним Цифровим підписом та не дозволяє пройти с підробленим квитом. Тільки QRTICKET в Україні захищає свої електронні квитки ЕЦП та є розробником власної системи захисту.

6. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
6.1. Усі товарні знаки, фірмові найменування, логотипи або будь-яке Наповнення, що з'являються на Сайті, є власністю Адміністрації або належать третім особам, і використання або доступ до Сайту та/або Послуг, не дає право Користувачу на їх використання.
6.2. Таким чином, Наповнення є власністю Адміністрації або третіх осіб і не передається Користувачеві, відповідно до положень цих Правил, Користувачеві тим самим не надається прав, крім того, такі які  надавали б  доступ до Наповнення для належного використання Сайту та Послуг, як передбачено цими Правилами.

7. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАННІ.
7.1. Використовуючи Сайт та/або інші пов'язані сервіси, Користувач надає свою згоду Адміністрації на обробку своїх персональних даних, таких як ім'я користувача; регіон проживання, адреса електронної пошти, контактний телефон, інша контактна інформація за бажанням користувача; ip-адреси, інші комунікаційні дані користувачів; в відповідності з цією  Угодою з користувачем сервісів.
7.2. Користувачі повинні знати, що при переході на деякі посилання, розміщені на Сайті, вони можуть бути перенаправлені до сайтів (з додатками і т.д.) інших компаній, де інформація про Користувачів збирається поза прямим контролем Адміністрації.
7.3.  Інформація, отримана в результаті опитувань: Адміністрація може збирати та зберігати інформацію, що отримана в результаті опитувань, що можуть проводитись Адміністрацією, або залученими Адміністрацією підрядниками, - третіми особами, а саме інформацію щодо статі, віку, сімейного стану, особистих вподобань та ін.
7.4. Інформація, що додається: Адміністрація може також додати інформацію щодо Користувача, отриману на законних підставах від ділових партнерів або третіх сторін, до вже поданих даних Користувачами.
7.5. Вся інформація, яку ми збираємо в розумних межах захищена технічними засобами і процедурами забезпечення безпеки з метою запобігання несанкціонованому доступу або використанню даних.
7.6. Адміністрація  може надавати персональні дані користувачів на запити компетентних органів, оформлених відповідно до вимог чинного законодавства, в тому числі відповідно до ст. 93 Кримінального процесуального кодексу України.
7.7. Для надання своїх послуг Адміністрація може використовувати інформацію, яку Адміністрація  збирає і розміщує для наступних цілей:
7.7.1. забезпечення обслуговування клієнтів, в тому числі для створення і управління обліковими записами користувачів, вирішення технічних труднощів і доступу до різних функцій;
7.7.3. контроль загальної та індивідуальної активності користувачів, такий як пошук за ключовими словами, активності за публікаціями оголошень та укладання угод, а також для управління трафіком на Сайті;
7.7.4. зв'язок з користувачами, в тому числі з питань сервісу, обслуговування клієнтів або дозволених маркетингових комунікацій через будь-які доступні канали зв'язку;
7.7.5.  проведення науково-дослідницької та аналітичної активності з метою поліпшення сервісу;
7.7.6. оцінка деяких факторів особистої інформації, зокрема, для аналізу та прогнозування особистих вподобань, інтересів, поведінки та місцезнаходження.
7.8. Адміністрація буде зберігати Ваші персональні дані настільки довго, наскільки це необхідно для досягнення цілей, заради яких вони були зібрані, в тому числі для виконання будь-яких юридичних, бухгалтерських вимог, або вимог щодо звітності.
Для визначення відповідного періоду зберігання Компанія враховує обсяг, характер і чутливість персональних даних, потенційний ризик заподіяння шкоди від несанкціонованого використання або розголошення Ваших персональних даних, мету, заради яких Компанія обробляє Ваші персональні дані, а також чи може Адміністрація досягти цих цілей за допомогою інших засобів, і відповідні юридичні вимоги.

8. ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК СФОРМОВАНИЙ ТА РЕАЛІЗОВАНИЙ СЕРВІСОМ КВИТКОВОЇ СИСТЕМИ «QRTICKET»
Роздрукований квиток підлягає пред’явленню на контроль при вході.
Вміст цього QR квитка унікальний.
QR-код захищений Електронним Цифровим Підписом.
Охороняйте квиток від копіювання. За збереження даних адміністрація відповідальності не несе.
Власник квитка має належним чином зберігати квиток протягом Події.
При підробці або втраті квитка – відвідувач на Подію не допускається, вартість квитка не відшкодовується, претензії не приймаються.
НЕ М’ЯТИ, НЕ РВАТИ, НЕ ПСУВАТИ QR-КОД.

9. ОПЛАТА
9.1. Замовлення (акцептування) платних Квитків  здійснюється  Користувачем на відповідній сторінці замовлення послуги.
9.2. Користувач зобов'язується ознайомитися з цінами на платні послуги Адміністрації. Вартість обраної послуги доступна на сторінці замовлення і залежить від параметрів замовлення.

10. ПЕРІОД ДІЇ І ЗАКІНЧЕННЯ
10.1. Надання Послуг, з самого початку не має терміну дії. Адміністрація, однак, має право припинити або призупинити надання Послуг Сайту в будь-який момент на свій розсуд. У випадках, коли це можливо, Адміністрація попередньо повідомляє в найбільш розумний та короткий строк про припинення або призупинення надання Послуг.

11. ЗАКОНОДАВСТВО І ЮРИСДИКЦІЯ
11.1. Функціонування Сайту і умови даної Угоди, регулюються чинним українським законодавством. У разі необхідності та при виникненні будь-яких спорів, сторони чітко домовляються про те, що головним органом для вирішення конфліктів буде суд міста Києва, Україна. Незважаючи на вищесказане, сторони зобов'язуються спробувати вирішити всі конфлікти мирним шляхом.